Ön muhasebe programı Paraşüt, 2017 yılını 7 bin müşteri ile kapattı

Ön muhasebe programı Paraşüt, geride bıraktığımız 2017 yılına dair bilgileri paylaştı. 7 binin üzerinde müşteri ile yılı kapatan girişim platformuna pek çok yeni özellik de ekledi. Paraşüt, mobil uygulamadan e-fatura oluşturup gönderebilme ve mobilden fatura yazdırabilme gibi önemli özellikleri kullanıcılarına sundu.

E-ticaret entegrasyonları

Ülkemizin önde gelen firmaları ile CRM ve e-ticaret entegrasyonlarını hayata geçiren Paraşüt, 2017 yılında Salyangoz ve StockMount ile Hepsiburada, Gittigidiyor ve n11.com gibi online pazar yerlerinde satış yapan kullanıcıları için entegrasyonlar gerçekleştirdi.

E-ticaret entegrasyonlarına 2017 yılı sonuna doğru IdeaSoft ve Ticimax markaları ile devam eden ön muhasebe programı, entegrasyonlar sayesinde IdeaSoft ve Ticimax altyapılı e-ticaret siteleri üzerinden gelen siparişlerin müşteri, fatura ve ürün bilgileriyle birlikte platformuna aktarılmasını sağlıyor.

CRM tarafında ise Teamgram ve MyBasicCRM markaları ile iş birliğine giden Paraşüt, yapılan iş birliği sayesinde KOBİ’lere müşteri ilişkilerinden sipariş alımı, satışı ve faturalandırmasına kadar olan tüm süreçleri tek bir platform üzerinden yönetme imkanı tanıyor.

Paraşüt üzerinden 25 milyar TL’lik ticaret

2016 yılı ile kıyaslandığında yılı iki kat büyüme ile kapatan Paraşüt, 2017 yılında 7 bini aşkın müşteriye ulaştı. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 25 milyar TL’lik ticaret, Paraşüt üzerinden gerçekleştirdi. 2016 sonunda 30 kişilik bir ekibe sahip olan Paraşüt, 2017 yılında ise 50 kişilik bir ekibe ulaştı.

Geçtiğimiz yıl yeni bir ofise de taşınan Paraşüt, 2018 yılıyla birlikte artık sadece bir ön muhasebe programı değil, bir işletme sahibinin hem finansal işlemlerini yapabildiği hem de tüm iş süreçlerini yönetebildiği bir platform olma yolunda ilerliyor. Başarılarını müşterilerinden gelen geri bildirimleri dinlemelerine ve dikkatle değerlendirmelerine bağlayan Paraşüt kurucu ortağı Sean Yu, 2018 yılında kullanıcılarının birçok yenilikle karşılacağını da paylaştı.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel
Türkiye’de son 5 yılda 22 girişimi mezun eden Founder Institute, 170 şehirde hizmet veriyor

ilk satıştan büyüme aşamasına kadar bütün adımları yaşatan ve destek olan dünyanın en aka teknoloji girişim hızlandırma programlarından biri olan Founder Institute, geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde 22 girişimi mezun etti. 2009 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan ve 2012 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlayan Founder Institute, global olarak toplamda 2 bin 300 teknoloji girişimin …

Genel
Kurumlar için finans uygulamaları geliştiren Devexperts, 25 bin son kullanıcıya ulaştı

Michael Babushkin tarafından 2002 yılında Almanya’da kurulan Devexperts, 2016 yılında Türkiye’te giriş yaptı. Michael Babushkin’in yanı sıra Fırat Gürler önderliğinde ülkemizde hizmet veren Devexperts, Antalya Teknokent’te 5 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Devexperts’in global olarak 400 kişilik bir ekibe sahip olan Devexperts, ülkemizde geliştirdiği çözümler sayesinde 25 bin son kullanıcıya ulaştı. Finans çözümleri sunuyor Temelde kurumların …

Genel
25 bin kullanıcıya ulaşan MutluBiEv’in 2017 yılı nasıl geçti?

Ev ve iş yerleri için profesyonel temizlik hizmetleri sunan ve yurt dışına açılmayı planlayan MutluBiEv, 2017 yılını 25 bini aşkın kullanıcı ile kapattı. Geçtiğimiz yıl Vodafone, İş Bankası, Zubizu, Vestel ve BKM gibi önemli firmalarla iş birliklerine imza atan MutluBiEv, 2018 yılında da müşterilerine yönelik iş birliklerine devam edecek. 2017 yılında hem Android …